? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور فرآیند ادغام اتحادیه‌های استانی طبق تقویم زمانی در حال انجام است/ ۲۲ استان در نوبت انتظار | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
شنبه،۲۱مرداد۱۳۹۶
کد: 11884

فرآیند ادغام اتحادیه‌های استانی طبق تقویم زمانی در حال انجام است/ ۲۲ استان در نوبت انتظار

 

فرآیند ادغام اتحادیه‌های استان‌ها طبق تقویم زمانی تشکیل مجمع عمومی مشترک هیئت رسیدگی به امور مؤسسات قرآنی در حال انجام است.

به نقل خبرگزاری ایکنا، فرآیند ادغام اتحادیه‌های استانی طبق تقویم زمانی تشکیل مجمع عمومی مشترک اتحادیه استان‌ها براساس اعلام دبیرخانه هیئت رسیدگی به امور مؤسسات از پنجم مردادماه آغاز شد.
براساس این تصمیم‌گیری مقرر شد که هر هفته ادغام در سه استان که از لحاظ بُعد مسافت به هم نزدیک هستند، انجام گیرد که این با اعزام و نظارت نمایندگانی از سوی اتحادیه مؤسسات قرآنی ـ مردمی کشور و اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت و همچنین دو نماینده قرآنی استان شامل اداره امور قرآنی تبلیغات و مسئول قرآن و عترت ارشاد تشکیل می‌شود.
طبق این جدول زمان‌بندی فرآیند ادغام با همدلی و با حضور اعضا و مدیران مؤسسات قرآنی دارای مجوز از ارشاد و تبلیغات اسلامی در سطح استان‌ها برپا شد.
انتخاب اعضای هیئت رئیسه برای رسمیت بخشیدن به مجمع عمومی و مدیریت آن، تصمیم‌گیری و تصویب اساسنامه اتحادیه مدغم، سخنرانی کوتاه هر کدام از کاندیداها برای بیان رزومه و اهداف فعالیتشان، رأی‌گیری در زمینه اعضای اصلی و علی‌البدل هیئت رئیسه و بازرسی از جمله مواردی است که طی این مجمع به آنها پرداخته می‌شود.
گفتنی است؛ تاکنون اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی، فرهنگی، قرآن و عترت در ۹ استان شامل ایلام، کردستان، کرمانشاه، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، مازندران، گیلان و گلستان انجام شد و تا ۱۴ مهرماه نیز در سایر استان‌ها انجام می‌گیرد.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat