? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور فراخوان دریافت نظرات آئین‌نامه داوری مسابقات قرآن | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
سه شنبه،۲۱آذر۱۳۹۶
کد: 14085

فراخوان دریافت نظرات آئین‌نامه داوری مسابقات قرآن

از سوی مرکز قرآنی اوقاف:

مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه طی یک فراخوان که در کانال مسابقات قرآن کریم اعلام شده از اساتید و کارشناسان قرآنی خواسته است تا نظرات خود در مورد آیین‌نامه داوری مسابقات قرآن را اعلام کنند.

به نقل خبرگزاری ایکنا)، مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با انتشار آخرین ویرایش آیین‌نامه داوری مسابقات قرآن در کشور بر روی کانال مسابقات قرآن کریم از اساتید و کارشناسان قرآنی خواسته تا نظرات و پیشنهادات خود در مورد این آیین‌نامه را اعلام کنند.
بر همین اساس آخر آذرماه به عنوان آخرین مهلت برای ارسال نظرات و پیشنهادات در نظر گرفته شده و پس از احصاء نظرات اساتید قرآنی در یک نشست تخصصی بازنگری آیین‌نامه داوری مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
اساتید و پیشکسوتان قرآنی کشور می‌توانند با مطالعه آیین‌نامه فوق که اینجا قابل دریافت است، پیشنهادات خود در مورد آن را به نشانی تلگرامی quraniranadmin@ ارسال کنند.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat