? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور مراسم تجلیل از ۳۰ حافظ کل شعبه رسالت بانوان برگزار می‌شود | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
شنبه،۱۱شهریور۱۳۹۶
کد: 12243

مراسم تجلیل از ۳۰ حافظ کل شعبه رسالت بانوان برگزار می‌شود

 

مراسم تجلیل از ۳۰ حافظ کل شعبه رسالت بانوان جامعةالقرآن استان تهران، فردا، ۱۱ شهریورماه برگزار می‌شود.

منیر روحی، مدیر شعبه رسالت بانوان بزرگسال با بیان این مطلب گفت: مراسم جشن غدیریه، به همراه تجلیل از ۳۰ حفاظ کل  طرح حفظ تخصصی یکساله قرآن کریم این شعبه، شنبه، ۱۱ شهریورماه برگزار می‌شود.
این مراسم که با حضور قدسیه طباطبایی، مدیرکل جامعةالقرآن استان تهران همراه است، اظهار کرد: در ابتدای این مراسم قرآن به صورت کلیپ تصویری به سمع و نظر حاضران می‌رسد.
وی ادامه داد: در ادامه حجت‌الاسلام محمدحسین طباطبایی، قائم مقام مؤسسه به سخنرانی می‌پردازد و سپس تاک شو غدیر اجرا می‌شود و در ادامه زهرا فولادگر از حفاظ مؤسسه و همچنین فرزند شهید منا سردار سرتیپ علی اصغر فولادگر به ارائه محفوظات و خاطره‌گویی می‌پردازد.
روحی عنوان کرد: سپس از حفاظ برگزیده و چهار نفر از اساتید دوره تخصصی یکساله، همراه با اهدای جوایز تجلیل به عمل می‌آید و در ادامه نیز کلیپ‌هایی با موضوع تذکر در خصوص امام زمان(عج الله)، و مناجات خدا پخش می‌شود و در ادامه نیز نماز جماعت با امامت حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدحسین طباطبایی اقامه می‌شود.
گفتنی است، شعبه رسالت جامعةالقرآن در بزرگراه رسالت شرقی، نبش اتوبان باقری، روبروی راهنمایی و رانندگی منطقه ۵ قرار دارد. همچنین علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۷۷۲۹۲۱۵۱ و ۷۷۸۸۲۹۶۵ تماس بگیرند.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat