? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور مراسم جشن تکلیف دانش آموزان دختر دبستان علم الهدی گرگان برگزار شد | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
سه شنبه،۱۷بهمن۱۳۹۶
کد: 14942

مراسم جشن تکلیف دانش آموزان دختر دبستان علم الهدی گرگان برگزار شد

 

مراسم جشن تکلیف  دانش آموز دختر پایه سوم ابتدایی  دبستان قرآنی علم الهدی گرگان برگزار شد.

این مراسم در فضایی آکنده از معنویت در دبستان و با حضور دبیران و اولیاء و دانش آموزان برگزار شد.

B2
مدیر دبستان در این مراسم درباره اهمیت برپایی نماز و عبادت خداوند سخنرانی کرد و گفت: هر فرد برای این که بتواند با خداوند گفت و گو و راز و نیاز کند، باید به نماز توجه خاصی داشته باشد.
وی دانش آموزان را به خواندن نماز اول وقت توصیه کرد و افزود: نماز باعث آرامش دل انسان ها و دوری از کارهای زشت و روی آوردن به صراط مستقیم می شود.
وی خاطرنشان کرد: خانواده ها باید فرزندان خود را نسبت به انجام فرایض دینی و مذهبی، آشنا کنند.

B3

وی تزیین و آماده سازی نمازخانه به منظور برپایی این جشن، دعوت از اولیای دانش آموزان دختر پایه سوم، تهیه و تدارک جوایز مناسب برای تشویق دانش آموزان و اجرای سرود و شعر توسط دانش آموزان دختر پایه سوم در خصوص اهمیت و برپایی نماز را از جمله فعالیت ها در این مراسم عنوان کرد.
این مراسم با اجرای برنامه های متنوع از قبیل حمل قرآن، اجرای سرود، دکلمه، خیرمقدم به حضار توسط مدیر دبستان   ، برنامه نیایش و عهد و پیمان بستن با خدای مهربان ،اجرای سوگند نامه و پیامهای قرآنی ، سرود دسته جمعی به نام صلوات که به صورت اشاره اجرا شد ، مداحی توسط مداح اهل بیت  ، اجرای نماز شکر توسط یکی ازمربیان قرآن ، اجرای مسابقه ، اهداء جوایز ولوح تقدیر به دانش آموزان  همراه بود.
 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat