? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور مسابقات حافظان برتر مرحله انتخابی دبستان امام حسن مجتبی (ع) شهیدین برگزار شد | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
پنج شنبه،۲۸دی۱۳۹۶
کد: 14629

مسابقات حافظان برتر مرحله انتخابی دبستان امام حسن مجتبی (ع) شهیدین برگزار شد

 

مسابقات حافظان برتر مرحله انتخابی، کلاس های چهارم،پنجم و ششم دبستان قرآنی امام حسن مجتبی (ع )شهیدین برگزار شد

فقیهی مدیر دبستان با اعلام این مطلب گفت : مسابقات حافظان برتر مرحله انتخابی کلاس ها با حضور کلیه دانش آموزان چهارم،پنجم و ششم در نمازخانه مدرسه برگزار شد.

a5

وی افزود : در ابتدای این مسابقه  استاد حاج مهدی فروغی قاری بین المللی و حافظ قرآن کریم به عنوان مهمان ویژه در مراسم حضور پیدا کرده و مطالبی پیرامون اهمیت قرآن ،  نحوه زیبا خوانی ، ترتیل خوانی قرآن کریم و همچنین ادب در محضر قرآن کریم بیان کردند و خاطرات زیبایی از اجرای قرآن در کشورهای مختلف اسلامی و آداب و رسوم هر یک از آن کشورها بیان داشتند که مورد استقبال دانش آموزان و همکاران قرار گرفت .استاد فروغی در خاتمه برنامه خود تلاوت زیبایی برای دانش آموزان اجرا کردند.

a3

وی با اشاره به نحوه برگزاری مسابقه تصریح کرد: مراسم با پرسش از دانش آموزان ادامه پیدا کرد و آقایان ملکی و صافی مربیان قرآنی سوالاتی را از دانش آموزان پرسیدند و آنها را مورد ارزیابی قرار دادند و نفرات برتر برای راهیابی به دوره بعد انتخاب شدند و با اهدای کارت امتیاز از آنان تقدیر به عمل آمد.

مدیر دبستان گفت :در این مراسم معاونت پرورشی آقای حسن خانی ، مربی پرورشی آقای پرهیزکار و همکاران گرامی آقایان امین ، انوری ،ملاهاشم ، سبحانی نسب و سلطانی حضور داشتند ودر پایان از مربیان قرآنی و پرورشی جهت برگزاری این مراسم تقدیر و تشکر کردند و از دانش آموزان نیز پذیرایی به عمل آمد.

a2

گفتنی است :در ابتدای مراسم فقیهی مدیر دبستان از اهمیت حفظ و قرائت قرآن مطالبی بیان کردند و از تشویق ویژه دانش آموزان نمونه قرآنی در مدرسه خبر دادند. همچنین در این مراسم آقای نادعلی به عنوان نماینده موسسه جامعه القرآن حضور داشتند و از برگزاری این مراسم ویژه تقدیر و تشکر کردند .

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat