? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور مسابقات حفظ خردسالان جامعةالقرآن  شعب آذربایجان غربی برگزار شد | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
سه شنبه،۸اسفند۱۳۹۶
کد: 15506

مسابقات حفظ خردسالان جامعةالقرآن  شعب آذربایجان غربی برگزار شد

 

مسابقه حفظ قرآن با حضور ۱۴۰ شرکت‌کننده در شعبه مرکزی خردسالان الغدیر آذربایجان غربی برگزار شد.

مدیر شعبه مرکزی الغدیر ارومیه گفت: مسابقه حفظ قرآن کریم با حضور۱۴۰ قرآن آموز خردسال شعب استان برگزار شد.

a4
وی با اشاره به اینکه مسابقات فوق ویژه نونهالان تشکیل شد، ادامه داد: این مسابقه در رشته‌های حفظ شامل اجزاء ، ۳۰،   ۳۰ و ۲۹  وحفظ ۳ ، ۵، ۱۰ و ۲۰ جزء و حفظ کل برپا شد.
عباسی با اشاره به اجرای طرح‌های آموزشی قرآن ویژه نونهالان و خردسالان در این شعبه، اظهار کرد: جامعة‌القرآن طرح‌ها و جشنواره‌های مختلف دینی، قرآنی و فرهنگی را در آذربایجان غربی برگزار می‌کند که این برنامه‌ها در تمامی ایام سال تداوم دارد.

a5
وی برنامه‌ریزی مدون و اجرای طرح‌های جذاب و کاربردی ویژه آموزش قرآن به نونهالان را زمینه‌ساز انس و الفت هر چه بیشتر آنان با قرآن و تربیت ساز نسلی قرآنی عنوان کرد و افزود: در این راستا دوره‌های آموزشی جذاب و متنوع ویژه کودکان و نونهالان در قالب قصه، شعر را در دستور کار قرار داده‌ایم.
مدیر شعب خردسالان  الغدیربا اشاره به استقبال گسترده والدین از این برنامه‌ها و اجرای گسترده این طرح در شعب خردسالان استان، بیان کرد: اجرای دوره روخوانی و روان‌خوانی قرآن‌ به شیوه نوین ویژه کودکان یکی از این برنامه‌ها است که قرآن‌آموزان طی این دوره آموزشی موفق به فراگیری حروف همراه با لهجه عربی و تجوید می‌شوند.

a2

لازم به ذکر است این مسابقات با حضور شعب الغدیر مرکزی و شعبه ۲الغدیر،شعبه خوی ، شعبه ماکو ، شعبه سلماس ، شعبه عطایی ، شعبه ام ابیها ،شعبه نقده در محل شعبه مرکزی الغدیر با داوری خانم ها جبارزاده و نکویی برگزار شد.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat