? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور مسابقات حفظ در شعبه خردسالان خرمشهر برگزار شد | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
شنبه،۱۱شهریور۱۳۹۶
کد: 12211

مسابقات حفظ در شعبه خردسالان خرمشهر برگزار شد

 

مسابقه حفظ قرآن با حضور ۷۰ شرکت‌کننده در شعبه خردسالان جامعةالقرآن خرمشهر  برگزار شد.

شاهی، مدیر شعبه خردسالان خرمشهر گفت: بمناسبت فرارسیدن دوعید بزرگ( قربان ,غدیر) مسابقه حفظ قرآن کریم با حضور ۷۰ قرآن آموز خردسال این شعبه در روزهای ۶ و ۷ شهریوربرگزار شد.
وی با اشاره به اینکه مسابقات فوق ویژه نونهالان تشکیل شد، ادامه داد: این مسابقه در  رشته‌های حفظ ۱جزء الی ۱۰جزء  برپا شد.
شاهی با اشاره به اجرای طرح‌های آموزشی قرآن ویژه نونهالان و خردسالان در این شعبه، اظهار کرد: جامعة‌القرآن طرح‌ها و جشنواره‌های مختلف دینی، قرآنی و فرهنگی را در خرمشهر برگزار می‌کند که این برنامه‌ها در تمامی ایام سال تداوم دارد.
وی برنامه‌ریزی مدون و اجرای طرح‌های جذاب و کاربردی ویژه آموزش قرآن به نونهالان را زمینه‌ساز انس و الفت هر چه بیشتر آنان با قرآن و تربیت ساز نسلی قرآنی عنوان کرد و افزود: در این راستا دوره‌های آموزشی جذاب و متنوع ویژه کودکان و نونهالان در قالب قصه، شعر را در دستور کار قرار داده‌ایم.
مدیر شعبه خردسالان خرمشهر با اشاره به استقبال گسترده والدین از این برنامه‌ها و اجرای گسترده این طرح بیان کرد: اجرای دوره روخوانی و روان‌خوانی قرآن‌ به شیوه نوین ویژه کودکان یکی از این برنامه‌ها است که قرآن‌آموزان طی این دوره آموزشی موفق به فراگیری حروف همراه با لهجه عربی و تجوید می‌شوند.

شاهی در پایان تصریح کرد : درتاریخ هشتم شهریورمراسم اختتامیه مسابقات به همراه جشنی باحضورنماینده مجلس آقای عبدالله سامری ، آقای میاحی پور معاونت حمل و نقل شهرداری ، آقای کانع رییس دفتر نماینده مجلس،اولیای قرآن آموزان و حافظان برگزار شد.

مدیر شعبه خرمشهربا اشاره به برگزاری مراسم تجلیل از نفرات برتر گفت: در این مراسم از نفرات برتراین مسابقات ؛همچنین ازنفرات برترمسابقات استانی جامعة القرآن, اوقاف,نخبگان کشوری تقدیربعمل آمد.

گفتنی است درپایان آقای سامری نماینده مردم خرمشهر در مجلس  به۱۲نفرازنونهالان حافظ که دارای حجاب برتربودندکارت هدیه ولوح تقدیراهدانمودند.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat