? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور منتخبان آزمون اعطای مدرک جامعةالقرآن استان تهران اعلام شد | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
چهارشنبه،۸دی۱۳۹۵
کد: 7588

منتخبان آزمون اعطای مدرک جامعةالقرآن استان تهران اعلام شد

برگزیدگان آزمون اعطای مدرک حفظ قرآن به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی از سوی جامعةالقرآن استان تهران اعلام شد.

منیره روحی، مسئول روابط عمومی جامعةالقرآن الکریم استان تهران، ضمن بیان این مطلب گفت: آزمون اعطای مدرک حفظ قرآن به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی از سوی این مرکز ویژه حافظان کل قرآن کریم علاقه‌‌مند اواسط آذرماه برگزار شد.

وی با اشاره به استقبال صورت گرفته از این آزمون، اظهار کرد: شش نفر از متسابقان چون مبینا روح الهی از شعبه امام حسین(ع)، فاطمه برمچ از شعبه رسالت بانوان، فاطمه بختیاری از متقاضیان آزاد، محدثه نوروزی‌نژاد از شعبه امام حسین(ع)، زینب سلامی از شعبه امام حسین(ع)، نجمه خرمی‌شاد از شعبه رسالت طی این آزمون موفق به کسب حد نصاب لازم شده‌اند.

روحی با اشاره به اینکه گواهینامه این افراد در کوتاه‌ترین زمان ممکن صادر و اعطا می‌شود، بیان کرد: این منتخبان با اخذ درجه عالی در زمینه حسن حفظ و تجوید قرآن، موفق به اخذ این مدرک شدند.

وی با تأکید بر اینکه آزمون فوق سالی یکبار برپا می‌شود، اظهار کرد: حافظان علاقه‌مندان برای دریافت این مدرک و حضور در آزمون باید از فرصت مطالعاتی یکساله برای شرکت در آزمون که طی آذرماه سال آینده برگزار می‌شود، استفاده کنند.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat