? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور موسسات قرآنی نمونه بارز تلاش در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی هستند | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
دوشنبه،۱۳شهریور۱۳۹۶
کد: 12257

موسسات قرآنی نمونه بارز تلاش در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی هستند

 

مدیر شعبه خردسالان خدابنده گفت: موسسات قرآنی نمونه بارز تلاش در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی هستند که با حداقل امکانات، اقدامات قابل توجهی در زمینه فرهنگ دینی و قرآنی می‌توانند انجام دهند.

لیلا محمدی، مدیرخدابنده اظهار کرد: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در تحقق اقتصاد مقاومتی، هر فرد و دستگاهی به نوبه خود باید در این زمینه تلاش داشته باشد که می‌توان گفت موسسات قرآنی نمونه بارز فعالیت در این عرصه هستند.

محمدی با تاکید بر اینکه موسسات قرآنی بدون تکیه بر بودجه‌های دولتی و به صورت خودجوش در زمینه ترویج معارف دینی و قرآنی فعالیت دارند، گفت: هرجا حضور خودجوش مردم در اجرای برنامه‌ها بوده، امور به خوبی پیش رفته و با توجه به اینکه در جامعه اسلامی، مردم قرآن را متعلق به خود می‌دانند شاهد حضور خوب عموم شهروندان در این زمینه هستیم.

مدیر شعبه خدابنده تصریح کرد: هرچند نقش مهم دستگاه‌های دولتی و حمایت‌هایی که می‌توانند در انجام برنامه‌های قرآنی داشته باشند، بر کسی پوشیده نیست و با حمایت از موسسات می‌توان گام‌های خوبی در زمینه نهادینه کردن فرهنگ قرآنی در سطح جامعه انجام داد.

محمدی گفت: رسیدن به جامعه قرآنی مستلزم حضور همه بخش‌های اجتماعی و مشارکت مردمی است که موسسات قرآنی با ترویج دوره‌های آموزش قرآن، تلاش در راستای برگزار محافل انس با قرآن توسط شهروندان و در بین مردم سهم مهمی در این عرصه دارند.

مدیر شعبه خدابنده در پایان تصریح کرد: دور از ذهن نیست ایجاد زمینه حضور پیشکسوتان قرآنی و همینطور نخبگان قرآنی با ایجاد زمینه معرفی الگوی موفق، اقدام مهمی در جهت‌دهی به استعدادهای قرآنی، کشف و پرورش توانمندی‌های بالقوه در این حوزه است.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat