? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور نتایج مرحله شهرستانی جشنواره «طیبات» اعلام شد | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
سه شنبه،۲۴بهمن۱۳۹۶
کد: 15028

نتایج مرحله شهرستانی جشنواره «طیبات» اعلام شد

 

نتایج مرحله شهرستانی جشنواره طیبات ویژه بانوان جامعةالقرآن استان تهران اعلام شد.

نتایج مرحله دوم جشنواره سراسری طیبات ویژه بانوان جامعةالقرآن الکریم استان تهران که در دو مقطع سنی ۱۰ تا ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال برپا شد، اعلام شد.
در گروه سنی ۱۰ تا ۱۶ سال در رشته حفظ یک جزء زهرا شیرزادی از شعبه بهارستان، فاطمه جعفری و ناعمه نوفرستی از شعبه خردسالان رسالت حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند. همچنین در رشته حفظ سه جزء نیز سارا رفیعی از شعبه بیت‌الحسین و ریحانه شهریاری شعبه خردسالان رسالت به صورت مشترک حائز رتبه اول، یگانه اکبری و زینب‌سادات طباطبایی از شعبه بیت‌الحسین به صورت مشترک حائز رتبه دوم و فاطمه کریمی از شعبه انقلاب حائز رتبه سوم شد.

همچنین در رشته حفظ پنج جزء نیز زهرا سعیدی از شعبه رسالت با نوان بزرگسال، سمانه بابایی از شعبه امام حسین، زینب سعیدی از شعبه خردسالان رسالت توانستند رتبه‌ها اول تا سوم را کسب کردند و همچنین در رشته حفظ ۱۰ جزء نیز نیلوفر زمانی و مائده امانی از شعبه بانوان بزرگسال رسالت و فاطمه فطرتی از شعبه امام حسین به صورت مشترک حائز رتبه اول، فاطمه حبیبی از شعبه شهرری و زینب رضایی از شعبه رسالت بانوان بزرگسال مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.
همچنرن در رشته حفظ ۱۵ جزء فاطمه باقری از شعبه رسالت خردسال و فاطمه محمودلو از شعبه رسالت بانوان بزرگسال، در رشته حفظ کل نیز فاطمه نیکویی از شعبه شهرری، مبینا روح الهی از شعبه امام حسین و مریم سادات جلالی از شعبه رسالت بانوان بزرگسال توانستند رتبه‌های اول تا سوم را بدست آوردند.
در مقطع بالای ۱۶ سال در رشته حفظ یک جزء فائزه بی‌پروا و زینب مددی از شعبه رسالت بانوان بزرگسال و فاطمه شیخ‌زاده از شعبه بهارستان و در رشته حفظ ۳ جزء به صورت مشترک فاطمه عبداللهی از شعبه بهارستان و زهرا تاتار از شعبه رسالت بانوان بزرگسال و هدی مسعودی از شعبه بهارستان و فاطمه نظری‌نیا از شعبه امام حسین(ع) توانستند رتبه‌های اول تا سورم را کسب کنند.
در رشته حفظ پنج جزء همچنین مریم حسنیان، فاطمه جهانگیرپور و صدیقه‌سادات حسینی از شعبه بانوان بزرگسال رسالت، در رشته حفظ ۱۰ جزء نیز زینب بیگی، راضیه روحانی و فاطمه سادات باقری از شعبه رسالت بانوان بزرگسال توانستند مفام اول تا سوم را به‌دست آوردند. همچنین در رشته حفظ ۱۵ جزء نیز ریحانه‌سادات رشیدی‌فر در شعبه رسالت بانوان بزرگسال رتبه به‌دست آورد.
در رشته حفظ ۲۰ جزء سکینه مؤمنی، زهراسادات روحانی و سعیده الوان از شعبه رسالت بانوان بزرگسال، در رشته حفظ کل نیز مریم غفاری، لیلا غفاری و الهه فرشچی از شعبه رسالت بانوان بزرگسال در رشته ترتیل نیز زهرا رضایی‌نیک از شعبه رسالت بانوان بزرگسال، مهناز مرادی از شعبه امام حسین و فاطمه خوال از شعبه رسالت بانوان بزرگسال و در رشته تحقیق نیز لیلا مسعود از شعبه رسالت بانوان بزرگسال، توانستند رتبه‌های برتر را کسب کنند.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat