? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور نخبگان نونهال و نوجوان قرآنی  جامعه القرآن رامهرمز تجلیل شدند | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
شنبه،۲۸بهمن۱۳۹۶
کد: 15236

نخبگان نونهال و نوجوان قرآنی  جامعه القرآن رامهرمز تجلیل شدند

 

توسط جامعة‌ القرآن رامهرمز از ۷۰ نفر از حافظان و نخبگان نونهال و نوجوان قرآنی این شهرستان تجلیل بعمل آمد

دومین همایش تجلیل از حافظان و نخبگان نونهال و نوجوان قرآنی رامهرمز پیش‌از‌ظهر امروز با حضور جمعی از مردم در حسینیه ثارالله این شهرستان برگزار شد.

A5

مدیر موسسه جامعة القرآن در این همایش، اظهارکرد: درعصری که بسیاری تفریحات نامناسب و فضای مجازی، خلاقیت ، استعداد‌پروری و تفکر را از بچه‌های ما گرفته است. انتقال معارف قرآنی بسیار سخت و مستلزم ظرافیت و تخصص خاص خود می‌باشد.

A4

زینب اسدی افزود: شعبه رامهرمز این موسسه از سال ۸۳ شروع به فعالیت کرده است و در این مدت به برکت امام زمان (عج) توانسته‌ایم در رده‌های سنی مختلف پسران و دختران و در رشته‌هایی چون روخوانی و روانخوانی ، ترتیل و تجوید، صوت و لحن و حفظ شاگردان زیادی تربیت کنیم.

A2
حجت الاسلام سید اسماعیل موسوی امام جمعه رامهرمز نیز در ادامه این مراسم، گفت: قرآن بهترین وسیله تقرب به خداوند است، اگر بخواهیم در تمام شئونات زندگی موفق باشیم باید قرآن را سرمشق خود قرار دهیم. قرآن کریم برنامه عملی زندگی برای فضیلت و قرب انسان به خداوند متعال است.

A10

وی افزود: بهترین راه مقابله با جنگ نرم دشمنان نظام اسلامی تبیین و ترویج مفاهیم عالی قرآن کریم در جامعه است. امروز نیازمند تبیین بیشتر مفاهیم قرآن به صورت کاربردی در جامعه هستیم.

A3

اجرای تواشیح توسط گروه آل‌طاها ، قرائت قرآن‌کریم توسط آقایان رستم نوروزی و مسلم کاظمی و اجرای حفظ توسط چند نونهال از دیگر برنامه‌های این محفل قرآنی بود.

A8

در پایان نیز از داود نوروزی قاری برجسته و نوجوان شهرستان تقدیر بعمل آمد و به بیش از۷۰ نفر از نونهالان و نوجوانان قرآنی هدایایی داده شد.

A9

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat