? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور نخستین آزمون حفظ غیرحضوری در شعبه رسالت جامعةالقرآن | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
چهارشنبه،۱۵دی۱۳۹۵
کد: 7845

نخستین آزمون حفظ غیرحضوری در شعبه رسالت جامعةالقرآن

نخستین آزمون حفظ غیرحضوری قرآن کریم امروز، ۱۵ دی‌ماه در شعبه رسالت جامعةالقرآن استان تهران برگزار می‌شود.

منیر روحی، مسئول روابط عمومی جامعةالقرآن الکریم استان تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، ضمن بیان این مطلب گفت: نخستین آزمون غیر حضوری حفظ قرآن کریم عصر امروز، ۱۵ دی‌ماه برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه شعبه رسالت استان تهران میزبان این آزمون است، اظهار کرد: این دوره به صورت غیرحضوری و طی بازه زمانی پاییز امسال آغاز شد که طی آن افرادی که به دلایلی چون شاغل بودن و یا حجم بالای مسئولیتشان امکان شرکت در دوره‌های حضوری را نداشتند، از طریق ثبت نام در دوره فوق‌الذکر توانستند بخشی از قرآن را حفظ کنند ویا اجزائی را به محفوظاتشان بی‌افزایند.
روحی عنوان کرد: این دوره به صورت تلفنی انجام گرفت که طی آن کارشناسان حفظ و طبق برنامه‌ریزی مشخص شده که به اختیار خود قرآ‌ن‌آموز بود، میزان محفوظاتشان را می‌سنجید.
مسئول روابط عمومی جامعةالقرآن اضافه کرد: این آزمون به صورت حضوری و از ساعت ۱۴تا ۱۶ در شعبه رسالت جامعةالقرآن واقع در بزرگراه رسالت شرقی، نبش اتوبان باقری، روبروی راهنمایی و رانندگی منطقه۵ برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: نتایج آزمون نیز ۴۸ ساعت پس از آزمون از طریق پایگاه اینترنتی مؤسسه جامعةالقرآن الکریم استان تهران اعلام خواهد شد.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat