? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور نگاهی به دوره‌های دی‌ماه شعبه پیروزی | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
چهارشنبه،۲۲دی۱۳۹۵
کد: 7955

نگاهی به دوره‌های دی‌ماه شعبه پیروزی

دوره‌های متنوع قرآنی طی دی‌ماه در شعبه پیروزی جامعةالقرآن استان تهران برگزار می‌شود.

منیر روحی، مسئول روابط عمومی مؤسسه جامعةالقرآن الکریم استان تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، با اشاره به برنامه‌های شعبه پیروزی، گفت: طی این ماه کلاس حفظ آیات موضوعی به روش اشاره ویژه دختران و پسران چهار سال، کلاس آشنایی با حروف و روان‌خوانی قرآن در حال برپایی است.
وی با اشاره به تشکیل کلاس حفظ جزء سی‌ام، اظهار کرد: این دوره ویژه قرآن‌آموزانی است که دوره روخوانی و روان‌خوانی را با موفقیت به اتمام رسانده‌اند تا بتوانند آیات قرآن را به همراه تجوید حفظ کنند.
روحی اضافه کرد: از دیگر برنامه‌های این ماه برپایی جشن پایان دوره حفظ آیات موضوعی به روش اشاره، اهدای جوایز به نفرات برتر و جشن دوستی با قرآن است که ابتدای هر ماه به اتفاق مادران و قرآن‌آموزان برگزار می‌شود.
یادآور می‌شود، شعبه پیروزی جامعةالقرآن الکریم استان تهران با مدیریت ساعتچی اداره می‌شود که این شعبه در خیابان پیروزی، خیابان دوم نیروی هوایی، کوچه ۲/۲۱، پلاک ۷ قرار دارد.
علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۷۷۴۳۷۸۰۱ تماس بگیرند. پایگاه اینترنتی مؤسسه جامعةالقرآن الکریم استان تهران به نشانی http://www.jqk.ir قرار دارد.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat