? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور نگاهی به فعالیت مرکز تولیدات رسانه و فناوری اطلاعات امام رضا(ع) جامعةالقرآن | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
پنج شنبه،۲۳دی۱۳۹۵
کد: 7958

نگاهی به فعالیت مرکز تولیدات رسانه و فناوری اطلاعات امام رضا(ع) جامعةالقرآن

گزارشی از فعالیت‌های مرکز تولیدات رسانه و فناوری اطلاعات امام رضا(ع) وابسته به جامعةالقرآن استان تهران ارائه می‌شود.

منیر روحی، مسئول روابط عمومی جامعةالقرآن الکریم استان تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، ضمن بیان این مطلب گفت: مرکز تولیدات رسانه و فناوری اطلاعات امام رضا(ع) وابسته به این مؤسسه با ریاست امیرطاها میرعارفین، حافظ کل و مدرس حفظ و تلاوت قرآن فعالیت می‌کند.
وی ادامه داد: این مرکز با رویکرد ترویج فرهنگ ناب قرآنی و معارف اسلامی و فرهنگ تشیّع با به‌کارگیری کادر مجرب و متخصص در قالب ضبط تلاوت‌های صوتی و تصویری از اساتید و نوجوانان قاری و حفاظ کل بین‌المللی و تدوین و کارگردانی و …   اقدام کرده است.
روحی با اشاره به بهره‌گیری از تجهیزات به روز در این مرکز، اظهار کرد: مرکز تولیدات رسانه امام رضا(ع) با گذشت کمتر از سه سال از تأسیس در تولید محصولات نو با حمایت خیرین و پشتیبانی حجت‌الاسلام سیدمحمدمهدی طباطبایی مدیرکل مؤسسه  جامعةالقرآن فعالیت‌های تأثیرگذاری داشته است.
مسئول روابط عمومی این مؤسسه عنوان کرد: از جمله آثار این مرکز می‌توان به تولید آلبودم رحماک ربی شامل اناشید و نغمات دینی از منشید شیعه، انیمیشن با رویکرد اسلامی، فیلم کوتاه و مستند، کلیپ و نماهنگ‌هایی با درجه کیفی الف، تلاوت نمازهای یومیه، نماز ذی‌الحجه با قرائت مدیرکل مؤسسه جامعةالقرآن و ضبط تلاوت‌ها و ادعیه‌هایی با صوت‌هایی از قاریان و حافظ خوشخوان، تواشیح و همخوانی و اذان، تولید محتوا برای اپلیکیشن‌های اسلامی و آثار هنری برای رده سنی کودک و نوجوان اشاره کرد.
وی بیان کرد: استفاده از هنر زیبایی شناختی و جلوه‌های بصری و در نظر گرفتن سلیقه مخاطبان و استفاده از تکنولوژی روز هنر از دیگر ویژگی‌های آثار مرکز تولیدات رسانه و فناوری اطلاعات امام رضا(ع) جامعةالقرآن است.
روحی اضافه کرد: انتشار این آثار به صورت گسترده در فضای مجازی چون آپارات، پایگاه اینترنتی جامعةالقرآن الکریم استان تهران به نشانی http://www.jqk.ir و شبکه‌های اجتماعی و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران منتشر شده است که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.
مسئول روابط عمومی این مؤسسه تأکید کرد: این آثار و تولیدات به همت و مورد حمایت مؤسسه جامعةالقرآن الکریم و خیّرین منتشر شده است.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat