? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور هفته‌ پر کار جامعةالقرآن استان تهران با برپایی المپیاد‌های قرآنی | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
چهارشنبه،۸دی۱۳۹۵
کد: 7591

هفته‌ پر کار جامعةالقرآن استان تهران با برپایی المپیاد‌های قرآنی

طی هفته جاری المپیاد‌های الذکر، صدرا و راسخون حفظ ۱۰ جزء قرآن کریم ویژه حافظان قرآن در شعب جامعةالقرآن استان تهران برگزار می‌شود.

منیر روحی، مسئول روابط عمومی جامعةالقرآن الکریم و اهل‌ البیت(ع) استان تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، ضمن بیان این مطلب گفت: طی پایان هفته جاری سه المپیاد قرآنی ـ علمی در شعب جامعةالقرآن بانوان و آقایان برگزار می‌شود.
وی با اشاره به جزئیات بیشتر این المپیادها، عنوان کرد: المپیاد راسخون ۱۰ جزء ویژه حفاظ دوره تخصصی یک ساله ۹۵-۹۶ هست که داوطبان طی دو مرحله شفاهی و کتبی در حال رقابت هستند. آزمون شفاهی طی دو مرحله و در بازه زمانی هفتم و نهم دی‌ماه در حال انجام است و که فرصت مطالعاتی این المپیاد نیز ششم و هشتم دی‌ماه برپا شد.
روحی با اشاره به اینکه رقابت بانوان در شعب امام حسین(ع) و رسالت انجام می‌گیرد، بیان کرد: اما رقابت آقایان در این المپیاد در پنج جزء اول در شعب نامجو، طلاب، مرکز قرائت و امام حسن عسکری(ع) و ورامین و رباط‌کریم و هفت‌تیر کرج برپا می‌شود و المپیاد پنج جزء دوم(از اجزاء ۶ تا ۱۰) آقایان به صورت متمرکز در شعبه نامجو انجام می‌گیرد.
مسئول روابط عمومی مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت جامعةالقرآن با اشاره به اینکه در المپیاد فوق حدود ۱۷۰ نفر از حفاظ بانو و آقا باهم به رقابت می‌پردازند، اضافه کرد: همچنین المیپاد راسخون ۱۰ جزء در بخش کتبی نیز ۱۰ دی‌ماه به صورت متمرکز در دانشکده علوم پایه دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: همچنین رقابت بانوان حافظ قرآن در المپیاد الذکر مختص حافظان کل و المپیاد صدرا ویژه حفاظ دوره مقطعی نیز پنج‌شنبه، ۹ دی‌ماه برپا خواهد شد.
یادآور می‌شود، علاقه‌مندان برای دریافت جزئیات بیشتر از المپیاد راسخون می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت جامعةالقرآن الکریم استان تهران به نشانی  http://www.jqk.ir مراجعه کنند.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat