? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور همایش بزرگ حافظان قرآن و حامیان ولایت در خدابنده برگزار می‌شود | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
دوشنبه،۱۳شهریور۱۳۹۶
کد: 12260

همایش بزرگ حافظان قرآن و حامیان ولایت در خدابنده برگزار می‌شود

 

مدیر شعبه خردسالان و خواهران خدابنده از برگزاری همایش بزرگ حافظان  قرآن ،حامیان ولایت در خدابنده خبر داد و گفت: این همایش با حضور حجت‌الاسلام سیدمحمدمهدی طباطبایی مدیر مؤسسه جامعةالقرآن کشور برگزار می‌شود.

محمدی  مدیر شعبه خدابنده در گفت و گو ضمن اعلام خبر فوق اظهار کرد: این همایش روز چهار شنبه ۱۵ شهریور ۹۶ ساعت ۱۶  در سالن فرهنگسرای اشراق  درخدابنده  برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه  نابغه قرآنی جهان اسلام دکترحجت الاسلام سید محمد حسین طباطبایی )علم الهدی) وحجت الاسلام علیرضا نجفی مدیر آموزش  در این همایش حضور پیدا خواهند کرد .افزود : حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان در این مراسم به عنوان سخنران حضور خواهند داشت.

b2

وی با اشاره به فعالیت  شعبه خردسالان و خواهران در این شهرستان گفت: همزمان با این همایش شعبه برادران خدابنده نیز آغاز به فعالیت خواهد  کرد همچنین در این همایش حافظان، قاریان، قرآن آموزان شرکت خواهند کرد.
مدیر شعبه خدابنده با بیان اینکه در همایش از ۵ خردسال حافظ کل تجلیل خواهند شد یادآور شد: در این همایش به ۲ نفراز حافظان نیز گواهی بین‌المللی اعطاء می‌شود.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat