? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور کسب رتبه های برترحافظان جامعه القرآن در مسابقات سراسری قرآن کریم | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
چهارشنبه،۱۵شهریور۱۳۹۶
کد: 12274

کسب رتبه های برترحافظان جامعه القرآن در مسابقات سراسری قرآن کریم

 

پس از رقابت ۱۴ نفر از شرکت کنندگان رشته حفظ موضوعی در سومین از چهلمین دوره مسابقات سراسری نفرات برتر این رشته نیز توسط هیئت داوران اعلام شد.

دوشنبه ۱۳ شهریور ماه پس از رقابت ۱۴ نفر شرکت کننده در مرحله نیمه نهایی رشته حفظ موضوعی قرآن کریم ۵ نفر به فینال این رشته راه پیدا کردند که پس از رقابت آنها نفرات برتر این رشته نیز توسط هیئت داوران مسابقات اعلام شد.

حافظان جامعه القرآن  علی بدری ازاستان اردبیل و حسین زهدی علیپوراز استان قم به ترتیب رتبه سوم  ورتبه پنجم  این رشته ازمسابقات را کسب کردند.

مسابقات برادران چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از روز شنبه ۱۱ شهریور ماه در حسینیه ثارالله مجتمع شهید کاظمی شهر ارومیه آغاز شده است که این مسابقات تا ۱۸ شهریور ماه در بخش برادران ادامه دارد و از روز ۱۹ شهریور ماه لغایت ۲۶ شهریور نیز خواهران در رشته های مختلف قرآنی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat