? وب سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم واهل البیت کشور کلاس تخصصی صوت و لحن در شعبه بیت‌النور قم برگزار می‌شود | سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور| سایت رسمی موسسه جامعه القرآن الکریم و اهل البیت کشور
چهارشنبه،۲۵مرداد۱۳۹۶
کد: 11962

کلاس تخصصی صوت و لحن در شعبه بیت‌النور قم برگزار می‌شود

 

کلاس تخصصی صوت و لحن در شعبه بیت‌النور جامعةالقرآن در قم برگزار می‌شود.

کلاس تخصصی صوت و لحن با محوریت سبک «عبدالفتاح شعشاعی» ویژه قاریان و حافظان علاقه‌مند در شعبه بیت‌النور قم برگزار می‌شود.
این دوره با تدریس روح‌الله آقایی انجام می‌گیرد که همراه با آزمون ورودی است که تقلید تلاوت سوره اسرا، آیات ۱۵ تا ۲۳ و تقلید تلاوت معروف سوره نجم از صفحه اول این سوره از جمله مفاد این آزمون است.
گفتنی است؛ این دوره از نیمه دوم شهریورماه آغاز می‌شود. همچنین شعبه بیت‌النور جامعةالقرآن در ۴۵ متری عمار یاسر، کوچه ۱، طبقه فوقانی بیت‌النور قرار دارد.

لازم به ذکر است بيت النور محل اقامتگاه حضرت فاطمه معصومه (سلام الله عليها) پس از ورود به شهر مقدس قم می باشد و ایشان در طی ۱۷ روز حضور در قم  در این محل به عبادت پرداختند این سرا در محله «میدان میر» وسط شهر قم در یکی از محله های قدیمی بود و عبادتگاه آن حضرت به نام «بیت النور» در وسط آن، قرار داشت.

حضرت معصومه سلام الله علیها هفده روز بیشتر پس از ورود به قم، زنده نماند و سپس دعوت حق را لبیک گفت و به سوی هشت برین پرواز کرد. این حادثه به سال ۲۰۱ هجری رخ داد.

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت
امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
بايگاني
maltepe evden eve nakliyat